O nás .

Kdo jsme a co děláme

K tomu, aby byl v současné době nový hudební hit úspěšný, je zapotřebí splnit několik základních požadavků. Je prostě nutné, aby byl interpret nejen slyšet, ale i vidět. Splnění tohoto úkolu ale není tak snadné, jak by se mohlo na první pohled jevit.

O veškeré záležitosti ohledně hudební produkce, natáčení videoklipu, pořízení profesionálních fotografií i další nezbytné služby se postará mladý tým kreativních nadšenců, který je v umělecké branži známý jako Complex Production.

Své cenné zkušenosti jsme získali v londýnském BIMM institutu, který je předním a světově uznávaným evropským poskytovatelem vzdělání v oblasti hudby. Zde totiž mění talenty v profesionály, kteří už se na hudební scéně rozhodně neztratí. Kromě těchto zkušeností jsme získali neocenitelné poznatky a zkušenosti při dlouhodobé spolupráci s předními britskými producenty.

Bedlivě sledujeme současné zahraniční i tuzemské trendy. Z tohoto důvodu jsme stále o krok dál a tím pádem se hudba naší produkce velice úspěšně prosazuje v českých komerčních rádiích.

 

 

Nízký rozpočet není překážkou

Pouhé nadšení a velká chuť do práce, by ale bylo v této branži málo. Proto jsme vsadili i na moderní techniku.

Mnoho začínajících umělců se obává neúspěchu z finančních důvodů. Není zapotřebí zastírat, že v možnosti prosadit se, hraje ekonomická stránka věci svou nezastupitelnou roli.

U nás ale máte zajištěnu kompletní produkci i přesto, že je váš rozpočet nízký. Jistě se řešení najde i pro vás a konečný výsledek bude zcela jistě podle vašich představ.

Mnozí čeští interpreti se na nás obracejí v oblasti PR služeb. Pokud jste přesvědčeni, že vám máme v tomto ohledu co nabídnout, rozhodně nás neváhejte kontaktovat.